MARKETINGOVÉ KAMPANE NA INTERNETE

Reklamné kampane na sociálnych sieťach

Čo je social marketing?

Social marketing využíva na reklamu prevažne digitálne komunity ľudí, ktoré sa nachádzajú na sociálnych sieťach (Facebook, Google, Youtube, Twitter a pod.). Každý človek má dnes PC, tablet, mobil alebo iné zariadenie, ktorým sa pripája na internet. Vo väčšine prípadov ani netuší, že ak používa ako hlavnú stránku vyhľadávač (napr. www.google.sk), stáva sa nepriamym učastníkom socialnej siete Google.

To znamená, že ak si chce Váš potencionálny klient zakúpiť napríklad topánky a hľadá ich pomocou vyhľadávača Google, web mu medzi prvými výsledkami vyhľadávania zobrazí odkaz na web stránky, ktoré majú zaplatenú reklamnú kampaň a až potom ostatné stránky, podľa ich návštevnosti.

Tak je to s väčšinou sociálnych médii, ktoré každý deň používame a stali sa našou súčasťou.

Čo to pre Vás znamená?

Znamená to, že zákazníci, ktorí surfujú a hľadajú na sociálnych sieťach (Google, Facebook, Twitter, Youtube a pod.) sa dokážu správnym nasmerovaním dostať až k Vám.

Čo Vám ponúkame?

1. Návrh reklamy

Naši experti analyzujú segment trhu, v ktorom podnikáte a navrhnú vhodnú stratégiu reklamy pre dosiahnutie optimálneho pomeru ceny a účinnosti.

2. Spustenie reklamy

Naši špecialisti pre Vás vytvoria reklamy na mieru, starostlivo pripravené pre relevantnú cieľovú skupinu. Nebudete platiť za zobrazenie reklamy, ale len za návštevníka, ktorý na ňu klikne a skutočne príde na Vaše stránky.

3. Získate návštevnosť z reklamy

Vaše reklamy sa budú zobrazovať v internetových vyhľadávačoch a veľkých portáloch len cieľovej skupine, ktorá sa zaujíma o vaše výrobky a služby. Tým je zaistená vysoká efektivita reklamy.

4. Optimalizácia reklamy

Úspešnosť reklamnej kampane budeme dlhodobo sledovať a na základe týchto analýz ju budeme priebežne optimalizovať.

5. Štatistika reklamy

Poskytneme Vám zrozumiteľné štatistiky kampane, ktoré Vám umožnia lepšie pochopiť očakávania Vašich zákazníkov.